Tuğla Kaplama Çeşitleri

Stonewrap Kültür Tuğlaları 7 farklı doku ve 48 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Özellikle Mimar’ların Cafe, Restoran ve İşyeri tasarımlarında kullandığı tuğla modellerimiz, Dış cephelerde de rahatlıkla kullanılabilir.

Barok Tuğla, Yüzeyi yoğun dokulu klasik tuğla modeli olan Stonewrap Barok Kültür Tuğlası, sekiz farklı renk seçeneği ile derzli ve yığma modeli ile uygulanabilir. 6,5X21,0 ölçülerinde ve yaklaşık 1-1,5 cm kalınlığındadır.

Granulbrick 50 Tuğla Serisi, Yüzey dokusu ocakta pişirilmiş geleneksel tuğla dokusunda olan Stonewrap Granulbrick Kültür Tuğlası, dört farklı renk ve üç farklı mix alternatifi ile derzli uygulama modeli ile uygulanabilir. 6,0X21,0 ölçülerinde ve yaklaşık 1,0 cm kalınlığındadır.

Granulbrick 20 – 30, Yüzey dokusu ocakta pişirilmiş geleneksel tuğla dokusunda olan Stonewrap Granulbrick Kültür Tuğlası, dört farklı renk ve 3 farklı mix alternatifi ile derzli uygulama modeli ile uygulanabilir. 4,5X21,0 ölçülerinde ve yaklaşık 1,0 cm kalınlığındadır.

Slimfix,Yüzey dokusu ocakta pişirilmiş geleneksel tuğla dokusunda olan Stonewrap Slimfix Kültür Tuğlası, Onbir farklı renk ve derzli uygulama modeli ile uygulanabilir. Normal Slimfix 4,5X21,0 cm, Mega Slimfix Tuğla ise 6,0X21,0 ölçülerinde ve yaklaşık 0,5 cm kalınlığındadır.

Roman, Modern yüzey tekstürü ve geleneksel tuğla dokusunu aynı anda sunan Stonewrap Roman Kültür Tuğlası, beş farklı renk alternatifi ile derzli uygulama modeli ile uygulanabilir. 3,5X28,0 ölçülerinde ve yaklaşık 2,5 cm kalınlığındadır.

Terra, Modern yüzey tekstürü ve geleneksel tuğla dokusunu aynı anda sunan Stonewrap Terra Kültür Tuğlası, beş farklı renk alternatifi ile derzli uygulama modeli ile uygulanabilir. Terra Kültür Tuğlası derz aralıkları özellikle geniş bırakılarak farklı bir görsellik sunar. Troy Kültür Taşı ile uyumu eşsizdir. 3,5X28,0 ölçülerinde ve yaklaşık 5,5 cm kalınlığındadır.

Ferrara, Modern yüzey tekstürü ve geleneksel tuğla dokusunu aynı anda sunan Stonewrap Ferrara Kültür Tuğlası, dört farklı renk alternatifi ile derzli uygulama modeli ile uygulanabilir. 5,0X28,0 ölçülerinde ve yaklaşık 1,5 cm kalınlığındadır.Sohbet Başlat...
WhatsApp
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by