Zemin Kaplama Taşı

Urban Floor Yer Taşları beş farklı doku ve özgün renk seçenekleri ile yeni bir ambians yaratmanız için size ilham verir. İç ve Dış Mekan zeminlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Stonewrap yer taşları, doğal görünümü ve dayanıklı yapısı ile tüm mekanlarınız için yeni bir alternatif olarak ortaya çıkıyor.

Sienna Yer Taşı, yüzeyi özellikle eskitilmiş Stonewrap Sienna Yer Taşı değişik ölçüleri ile mekanlarınızı keyifli hale getirerek genişlik kazandırır. Dört farklı renk seçeneği ile derzli şekilde uygulanır.

Isola 10, boyut olarak diğer yer taşlarına oranla daha küçük ve kare şeklinde üretilen Stonewrap Isola 10 Yer Taşı ahşap dokulu çerçeve profili ile uygulandığında mükemmel bir zemin oluşturur. Dört farklı renk seçeneği mevcuttur.

Isola 20, boyutlandırmasında kare şeklinde üretilen Stonewrap Isola 20 Yer Taşı ahşap dokulu çerçeve profili ile uygulandığında mükemmel bir zemin oluşturur. Beş farklı renk seçeneği mevcuttur. Farklı renk seçenekleri Harman şeklinde derzli döşenebilir.

Bergamo, Tuğlayı andıran ebatları ve yüzey dokusuyla Stonewrap Bergamo Yer Taşı düzensiz ölçüleri ile mekanlarınızı keyifli hale getirerek genişlik kazandırır. Dört farklı renk seçeneği ile derzli şekilde uygulanır.

Arles, Dokusundaki izler ve buruşukluk, taşın sert koşullara dayanarak günümüze geldiğini temsil ediyor. Yüzeyindeki zarif gölgeler ile mekanlarınızı keyifli hale getiren  Stonewrap Arles Yer Taşı dört farklı renk seçeneği ile derzli şekilde uygulanır.1 Yorum

  • Yelda Koparan

    Temiz, disiplinli ve bilinçli çalışanlarınızdan dolayı, ayrıca kaliteli malzeme için teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

Sohbet Başlat...
WhatsApp
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by