Stonewrap

Dekoratif Taş ve Dekoratif Tuğla ürünleri üretiminde 20 yıllık tecrübeye sahip olan Atlantis Mühendislik A.Ş. Stonewrap markası ile sektörde lider konumundadır. Aylık 70,000 m2 üretiminin % 40 lık bölümünü 27 farklı Ülkeye İhracat yapan Stonewrap, Türkiye genelindeki yaygın bayi ağı ve satış noktaları ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. 45 farklı taş dokusu ve 150 farklı renk ile tüm mekanlarınıza uygun üretim yapmaktadır.

2003 yılından bu yana Avrupa Yakası Satış ve Uygulama Noktası olarak hizmet veren firmamız SK Mühendislik, Atlantis A.Ş. Stonewrap markası ile çözüm ortaklığını sürdürmektedir. Bayilik süresi içerisinde bir çok önemli projeyi tamamlama başarısı gösteren SK Mühendislik Şişli Meslek Yüksek Okulu Projesi kapsamında 4 ay gibi kısa bir süre ve tek bir projede; 10,000 m2 Barok Tuğla, 15,000 Adet Pencere Söve ve Aksesuarı, 800 adet Küpeşte Elemanı kullanarak bir rekora sahip olmuştur.4 yorum

 • ilknur yıldam

  evımın duvarlarında stonewrap urunlerı kullanıldı.muhtesem oldu.evımızın havası değişti.herkese tavsiye ederiz.sk mühendislik bu işi en iyi yapan, en titiz .en yenilikçi firma.

 • Nimet Aynil

  Stonewrap markasını özellikle tercih ettik. Taş dokuları mükemmel. Evimizin hem iç cephesinde hem dış cephesinde stonewrap kültür taşları ve stonewrap kültür tuğlaları uygulattık. SK Mühendislik firması malzeme temini ve uygulama konusunda daha önce yaşamadığımız şekilde ilgili ve uzman. Uygulama ekipleri çok temiz çalışıyor. Taahhüt ettikleri tarihte geldiler ve taahhüt ettikleri zamanda bitirdiler. Stonewrap markasına ve bayileri SK Mühendislik firmasına çok teşekkür ediyoruz.

 • Ergün Kahraman

  Evimizde plazma arkasında derin kanyon modeli yaptırdık. Çok özel bir hava kattı. Firmanıza çok teşekkür ederiz.

 • Havva Duymaç

  Çok doğal ürünler

  Uygulama firmasi SK Mühendislik firmasına çok teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

Sohbet Başlat...
WhatsApp
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by