Hakkımızda

Sk Mühendislik;

Seçkin mimari projeler üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak ”insanların içinde kendilerini mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir mühendislik firmasıdır.

Sektördeki 30 Yıllık tecrübesinin son 22 yılını STONEWRAP markası ile güçlendirdi

”Yetkili Uygulama Bayiliği”ni yaptığı Stonewrap markalı Kültür Taşı, Kültür Tuğlası ve Yer Taşı ürünlerini, konusunda uzman uygulama ekipleriyle, değerli müşterilerinin yaşam alanlarına aktarıyor.

Yılların uygulama tecrübesi ile bir çok büyük projeye imza atan SK Mühendislik, ”Sınırsız Müşteri Memnuniyeti” çalışma ilkesinden ödün vermeden, müşterilerinin zamanına ve haklarına saygı duyarak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirmektedir.

”Biz, tabiatı örnek alırsak asla yanılmayız.” – M. T. Cicero

Taş… Medeniyetlerin kurulmasında, uygarlığın gelişmesinde önemli rol oynamış bir madde obje. Tarihi devirlerin adlandırılmasına sebep olmuş önemli bir hayat kaynağı. İlk icatlar onunla yapıldı, evler kuruldu, aletler yapıldı, bir çağı bitirip bir çağı başlattı. Onunla barınaklar yapıldı, evler, yüksek binalar inşa edildi, yepyeni tasarımlar yaratıldı. Taş yüzyıllardır tabiatın merkezinde insanların hayatına değer kattı. Yüzyıllar boyunca tabiatın tam merkezinde olacak. Ve biz ondan ilham almaya devam edeceğiz.

Referanslarımız

İstanbul Havalimanı
Açılışı 29 Ekim 2018'de yapılan İstanbul Havalimanı'nın Dış Hatlar VIP Lounge bölümünde kullanılan tüm Fibercement aksesuarlar ve Stonewrap Kültür Taşları uygulamaları firmamız SK Mühendislik tarafından yapılmıştır.
Doğuş GYO
Doğuş Gayrimenkul Edirne Villa Projesi kapsamında, Tuğla Duvar, Kaba Sıva, Mantolama, Cephe Süsleme Elemanları ve Stonewrap Tuğla Kaplama Uygulamaları firmamız SK Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.
Sinpaş GYO
Türkiye konut sektörünün öncü firmalarından Sinpaş GYO'nun İstanbul ve Ankara projelerinde tercih ettiği Stonewrap Kültür Taşları uygulamaları, firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.
Sinpaş Ege Yakası – İst.
SİNPAŞ A.Ş. nin İstanbul’daki en prestijli projelerinden biri olan Halkalı Ege Yakası Projesinde Stonewrap Troy, Kayrak, Sierra Kültür Taşları firmamız tarafından uygulanmaktadır.
Bayegan Holding
Bayegan Holding'e ait, Şile Yeniköy'de bulunan konut projesinde Stonewrap Granulbrick Tuğla kaplamaları ve özel renk pencere söve aksesuarları kullanılmış ve uygulaması firmamız tarafından tamamlanmıştır.
Acıbadem Proje Grubu
Maslak'ta bulunan Acıbadem Hastanesi ve Acıbadem Proje Grubu Yönetim Binası dış cephelerinde Stonewrap Kayrak Kültür Taşları firmamız tarafından uygulanmıştır.
Kayaşehir AVM
İkitelli - Kayaşehir AVM içerisinde bulunan 290 adet mağaza cephelerinde Stonewrap Kültür Taşları ve Tuğla Gruplarının yanısıra tüm aksesuarları da proje kapsamında firmamız tarafından uygulanmıştır.
Kemer Country Evleri
Kemer Country Evleri birçok konut iç ve dış cephelerinde Röben Klinker Tuğla ve Stonewrap Kültür Taşları firmamız tarafından uygulanmaktadır.
Grill Polonez Restaurant
Yapımı Nida İnşaat grubu tarafından gerçekleştirilen ve yeni şubesi Vadistanbul AVM'de açılan Grill Polonez Restaurant'ın tuğla kaplama uygulamaları firmamız tarafından yapılmıştır.
Mado Cafe
Türkiye genelinde birçok şubesi bulunan Moda Cafe'lerde Stonewrap Roman Kültür Tuğlaları tercih edilmekte ve firmamız tarafından uygulamaları yapılmaktadır.
Rumeli Çikolatacısı
Rumeli Çikolatacısı tüm şubelerinde Stonewrap Kültür Tuğlaları tercih etmekte ve tedariği firmamız tarafından sağlanmaktadır.
Mavi Yıldız Sitesi – Kilyos
Sarıyer Demirciköy'de 26 adet konuttan oluşan ve yapımı tamamlanan Mavi Yıldız Sitesi dış cephelerinde Stonewrap Sierra ve Tudor ürünleri firmamız tarafından uygulanmıştır.
Gaggenau Mutfak
Türkiye önde gelen mutfak üreticilerinden biri olan Gaggenau Mutfak Showroom'larında Stonewrap Barok Amber Kültür Tuğlaları tercih edilmektedir.
Sport Point Extreme ( SPX )
Türkiye'de spor perakendesinde, adrenalin ve doğa sporları kategorisine liderlik yapan Sport Point Extreme ( SPX ) mağazalarının dekorasyonunda kullanılan Stonewrap Kültür Taşlarının temini ve uygulaması firmamız tarafından yapılmaktadır.
Beeves Burger
Türkiye'nin Lezzet Durağı Beeves Burger Restoranlarında tercih edilen Stonewrap Kültür Tuğlaları firmamız tarafından temin edilmektedir.
Bolçi Çikolata
Bolçi Çikolata yeni şube konseptlerinde Stonewrap Kültür Tuğlaları tercih edilmekte ve firmamız tarafından temin edilmektedir.
Dream Design Factory (dDf)
Dream Design Factory, Hasköy Kumbarahane Caddesindeki tüm uygulamalarında Stonewrap Kültür Tuğla ve Taşlarını tercih etmekte ve uygulamaları firmamız tarafından yapılmaktadır.
ET - X Steakhouse
Mecidiyeköy'ün en seçkin et restoranlarından biri olan ET-X Steakhouse, mekan konseptinde Stonewrap Kültür Tuğlalarını tercih etmekte ve uygulamaları firmamız tarafından yapılmaktadır.
Sarıyer Market
Sarıyer ilçesinde birçok şubesi bulunan Sarıyer Marketler Zinciri yeni dış cephe konsepti olarak Paneldeko marka Tuğla görünümlü panellerimizi tercih etmektedir.
İsos Döner
İstanbul başta olmak üzere Türkiye'de birçok şubesi bulunan İsos Döner Restaurantlarının Stonewrap Tuğla Kaplama uygulamaları firmamız tarafından üstlenilmektedir.
Olive Farm
1995 Yılında Datça'da kurulan ve Türkiye çapında şubeleri bulunan Olive Farm, şube dekorasyonlarında Stonewrap Kültür Taşlarını tercih etmekte ve uygulamaları firmamız tarafından yapılmaktadır.
Atlantis Bowling Salonları
Atlantis Bowling Salonları
Şen Piliç
Şen Piliç
Şişli Meslek Yüksek Okulu
Şişli Meslek Yüksek Okulu