Hakkımızda

Sk Mühendislik;

Seçkin mimari projeler üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak ”insanların içinde kendilerini mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir mühendislik firmasıdır.

Sektördeki 25 yıllık tecrübesinin son 15 yılını Stonewrap markası ile güçlendirdi.

”Yetkili Uygulama Bayiliği”ni yaptığı Stonewrap markalı Kültür Taşı, Kültür Tuğlası ve Yer Taşı ürünlerini, konusunda uzman uygulama ekipleriyle, değerli müşterilerinin yaşam alanlarına aktarıyor.

Yılların uygulama tecrübesi ile bir çok büyük projeye imza atan SK Mühendislik, ”Sınırsız Müşteri Memnuniyeti” çalışma ilkesinden ödün vermeden, müşterilerinin zamanına ve haklarına saygı duyarak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirmektedir.

”Biz, tabiatı örnek alırsak asla yanılmayız.” – M. T. Cicero

Taş… Medeniyetlerin kurulmasında, uygarlığın gelişmesinde önemli rol oynamış bir madde obje. Tarihi devirlerin adlandırılmasına sebep olmuş önemli bir hayat kaynağı. İlk icatlar onunla yapıldı, evler kuruldu, aletler yapıldı, bir çağı bitirip bir çağı başlattı. Onunla barınaklar yapıldı, evler, yüksek binalar inşa edildi, yepyeni tasarımlar yaratıldı. Taş yüzyıllardır tabiatın merkezinde insanların hayatına değer kattı. Yüzyıllar boyunca tabiatın tam merkezinde olacak. Ve biz ondan ilham almaya devam edeceğiz.

Referanslarımız

sinpaş_gyo_stonewrap_skmühendislik

Sinpaş GYO

Türkiye konut sektörünün öncü firmalarından Sinpaş GYO'nun İstanbul ve Ankara projelerinde tercih ettiği Stonewrap Kültür Taşları uygulamaları, firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.
ref2

Sinpaş Ege Yakası – İst.

SİNPAŞ A.Ş. nin İstanbul’daki en prestijli projelerinden biri olan Halkalı Ege Yakası Projesinde Stonewrap Troy, Kayrak, Sierra Kültür Taşları firmamız tarafından uygulanmaktadır.
acıbadem proje

Acıbadem Proje Grubu

Maslak'ta bulunan Acıbadem Hastanesi ve Acıbadem Proje Grubu Yönetim Binası dış cephelerinde Stonewrap Kayrak Kültür Taşları firmamız tarafından uygulanmıştır.
Şişli Meslek Yüksek Okulu

Şişli Meslek Yüksek Okulu

İstanbul - Maslak'ta bulunan Şişli Meslek Yüksek Okulu Cephe Kaplamaları, tasarım projesi ve uygulamalarında Stonewrap Kültür Tuğlaları ve Aksesuarları tercih edilmiştir.
ref3

Kayaşehir AVM

İkitelli - Kayaşehir AVM içerisinde bulunan 290 adet mağaza cephelerinde Stonewrap Kültür Taşları ve Tuğla Gruplarının yanısıra tüm aksesuarları da proje kapsamında firmamız tarafından uygulanmıştır.
ref4

Mavi Yıldız Sitesi – Kilyos

Sarıyer Demirciköy'de 26 adet konuttan oluşan ve yapımı tamamlanan Mavi Yıldız Sitesi dış cephelerinde Stonewrap Sierra ve Tudor ürünleri firmamız tarafından uygulanmıştır.
gaggenau-mutfak

Gaggenau Mutfak

Türkiye önde gelen mutfak üreticilerinden biri olan Gaggenau Mutfak Showroom'larında Stonewrap Barok Amber Kültür Tuğlaları tercih edilmektedir.
mado - stonewrap - sk mühendislik

Mado Cafe

Türkiye genelinde birçok şubesi bulunan Moda Cafe'lerde Stonewrap Roman Kültür Tuğlaları tercih edilmekte ve firmamız tarafından uygulamaları yapılmaktadır.
rumeli_çikolatacısı_stonewrap_tuğla_sk_mühendislik

Rumeli Çikolatacısı

Rumeli Çikolatacısı tüm şubelerinde Stonewrap Kültür Tuğlaları tercih etmekte ve tedariği firmamız tarafından sağlanmaktadır.
kemer_country_stonewrap_taş_kaplama

Kemer Country Evleri

Kemer Country Evleri birçok konut iç ve dış cephelerinde Röben Klinker Tuğla ve Stonewrap Kültür Taşları firmamız tarafından uygulanmaktadır.
BeevesBurger_stonewrap_kaplama_tuğla

Beeves Burger

Türkiye'nin Lezzet Durağı Beeves Burger Restoranlarında tercih edilen Stonewrap Kültür Tuğlaları firmamız tarafından temin edilmektedir.
bolçi_çikolata_stonewrap_tuğla_sk_mühendislik

Bolçi Çikolata

Bolçi Çikolata yeni şube konseptlerinde Stonewrap Kültür Tuğlaları tercih edilmekte ve firmamız tarafından temin edilmektedir.
ddf - hasköy

Dream Design Factory (dDf)

Dream Design Factory, Hasköy Kumbarahane Caddesindeki tüm uygulamalarında Stonewrap Kültür Tuğla ve Taşlarını tercih etmekte ve uygulamaları firmamız tarafından yapılmaktadır.
et-x steakhouse

ET - X Steakhouse

Mecidiyeköy'ün en seçkin et restoranlarından biri olan ET-X Steakhouse, mekan konseptinde Stonewrap Kültür Tuğlalarını tercih etmekte ve uygulamaları firmamız tarafından yapılmaktadır.
sariyer market

Sarıyer Market

Sarıyer ilçesinde birçok şubesi bulunan Sarıyer Marketler Zinciri yeni dış cephe konsepti olarak Paneldeko marka Tuğla görünümlü panellerimizi tercih etmektedir.
Taş Kaplamaya Mı İhtiyacınız Var?

Hemen bizimle iletişime geçerek size uygun tüm taş kaplamalarımızla ilgili destek alabilirsiniz.

Seçkin mimari projeler üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak ”insanların içinde kendilerini mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir mühendislik firmasıdır.

Sektördeki 25 yıllık tecrübesinin son 15 yılını Stonewrap markası ile güçlendirdi.

placeholder
SK Mühendislik
Stonewrap Bayii