Hakkımızda

Sk Mühendislik;

Seçkin mimari projeler üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak ”insanların içinde kendilerini mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir mühendislik firmasıdır.

Sektördeki 25 yıllık tecrübesinin son 15 yılını Stonewrap markası ile güçlendirdi.

”Yetkili Uygulama Bayiliği”ni yaptığı Stonewrap markalı Kültür Taşı, Kültür Tuğlası ve Yer Taşı ürünlerini, konusunda uzman uygulama ekipleriyle, değerli müşterilerinin yaşam alanlarına aktarıyor.

Yılların uygulama tecrübesi ile bir çok büyük projeye imza atan SK Mühendislik, ”Sınırsız Müşteri Memnuniyeti” çalışma ilkesinden ödün vermeden, müşterilerinin zamanına ve haklarına saygı duyarak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirmektedir.

”Biz, tabiatı örnek alırsak asla yanılmayız.” – M. T. Cicero

Taş… Medeniyetlerin kurulmasında, uygarlığın gelişmesinde önemli rol oynamış bir madde obje. Tarihi devirlerin adlandırılmasına sebep olmuş önemli bir hayat kaynağı. İlk icatlar onunla yapıldı, evler kuruldu, aletler yapıldı, bir çağı bitirip bir çağı başlattı. Onunla barınaklar yapıldı, evler, yüksek binalar inşa edildi, yepyeni tasarımlar yaratıldı. Taş yüzyıllardır tabiatın merkezinde insanların hayatına değer kattı. Yüzyıllar boyunca tabiatın tam merkezinde olacak. Ve biz ondan ilham almaya devam edeceğiz.

Referanslarımız

ref1

Sarıyer Market

Sarıyer ilçesinde birçok şubesi olan SARIYER MARKETLER ZİNCİRİ yeni cephe konseptinde…
ref2

Sinpaş Ege Yakası – İst.

SİNPAŞ A.Ş. nin İstanbul’daki en prestijli projelerinden biri olan HALKALI EGE…
ref3

Kayaşehir AVM

2011 - 2012 Yıllarında tamamlanan proje kapsamında 290 adet iş yeri…
ref4

Mavi Yıldız Sitesi – Kilyos

26 adet konuttan oluşan Kilyos Mavi Yıldız Sitesinin dış cephe tasarımlarının…
Taş Kaplamaya Mı İhtiyacınız Var?

Hemen bizimle iletişime geçerek size uygun tüm taş kaplamalarımızla ilgili destek alabilirsiniz.

Seçkin mimari projeler üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak ”insanların içinde kendilerini mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir mühendislik firmasıdır.

Sektördeki 25 yıllık tecrübesinin son 15 yılını Stonewrap markası ile güçlendirdi.

placeholder
SK Mühendislik
Stonewrap Bayii