Hakkımızda

Stonewrap - SK Mühendislik

Sk Mühendislik;

Seçkin mimari projeler üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak ''insanların içinde kendilerini mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi'' hedeflemiş bir mühendislik firmasıdır.

Sektördeki 25 yıllık tecrübesinin son 15 yılını Stonewrap markası ile güçlendirdi.

''Yetkili Uygulama Bayiliği''ni yaptığı Stonewrap markalı Kültür Taşı, Kültür Tuğlası ve Yer Taşı ürünlerini, konusunda uzman uygulama ekipleriyle, değerli müşterilerinin yaşam alanlarına aktarıyor.

Yılların uygulama tecrübesi ile bir çok büyük projeye imza atan SK Mühendislik, ''Sınırsız Müşteri Memnuniyeti'' çalışma ilkesinden ödün vermeden, müşterilerinin zamanına ve haklarına saygı duyarak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirmektedir.

down-arrow-4nav-icon

''Biz, tabiatı örnek alırsak asla yanılmayız.''

- M. T. Cicero

Taş... Medeniyetlerin kurulmasında, uygarlığın gelişmesinde önemli rol oynamış bir madde obje. Tarihi devirlerin adlandırılmasına sebep olmuş önemli bir hayat kaynağı. İlk icatlar onunla yapıldı, evler kuruldu, aletler yapıldı, bir çağı bitirip bir çağı başlattı. Onunla barınaklar yapıldı, evler, yüksek binalar inşa edildi, yepyeni tasarımlar yaratıldı. Taş yüzyıllardır tabiatın merkezinde insanların hayatına değer kattı. Yüzyıllar boyunca tabiatın tam merkezinde olacak. Ve biz ondan ilham almaya devam edeceğiz.

Avantajlarımız

 • icon_01Ücretsiz Keşif

  Talebiniz doğrultusunda, konusunda uzman mühendislerimiz ile, ölçülendirme, mekan analizi, konsept tasarımı, renk ve malzeme seçimi konusunda destek vermekteyiz.

 • icon_03

  Hızlı ve Zamanında Çözüm

  Keşif aşamasının hemen ardından, malzeme temini ve ekip organizasyonu süreçlerini ivedi bir şekilde tamamlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına belirlediğimiz süre içerisinde en hızlı şekilde cevap vermekteyiz.

 • icon_05Uzman Ekip

  Bünyemizde barındırdığımız konusunda uzman montaj ekiplerimiz ile perakende ve proje bazında alınan uygulamalara, optimal terminlerle hizmet vermekteyiz.

 • icon_07En Uygun Fiyat Garantisi

  Ürün ve hizmet kalitemizden ödün vermeden, size en uygun maliyet garantisini taahhüt ediyoruz.

Referanslar

 • Acıbadem Proje Yönetimi

  2005 yılından bu yana hizmet verdiğimiz Acıbadem Proje Yönetimi, Merkez Yerleşkesi…

 • Buyaka AVM

  2015 yılında tamamlanan projemiz kapsamında AVM içerisindeki ortak kullanım alanlarında Stonewrap…

 • Efes Pilsen

  İstanbul bölgesindeki bir çok efes pilsen bistrosunda Stonewrap markalı ürünler ve…