Hakkımızda

Sk Mühendislik;

Seçkin mimari projeler üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak ”insanların içinde kendilerini mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir mühendislik firmasıdır.

Sektördeki 25 yıllık tecrübesinin son 15 yılını Stonewrap markası ile güçlendirdi.

”Yetkili Uygulama Bayiliği”ni yaptığı Stonewrap markalı Kültür Taşı, Kültür Tuğlası ve Yer Taşı ürünlerini, konusunda uzman uygulama ekipleriyle, değerli müşterilerinin yaşam alanlarına aktarıyor.

Yılların uygulama tecrübesi ile bir çok büyük projeye imza atan SK Mühendislik, ”Sınırsız Müşteri Memnuniyeti” çalışma ilkesinden ödün vermeden, müşterilerinin zamanına ve haklarına saygı duyarak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirmektedir.

”Biz, tabiatı örnek alırsak asla yanılmayız.” – M. T. Cicero

Taş… Medeniyetlerin kurulmasında, uygarlığın gelişmesinde önemli rol oynamış bir madde obje. Tarihi devirlerin adlandırılmasına sebep olmuş önemli bir hayat kaynağı. İlk icatlar onunla yapıldı, evler kuruldu, aletler yapıldı, bir çağı bitirip bir çağı başlattı. Onunla barınaklar yapıldı, evler, yüksek binalar inşa edildi, yepyeni tasarımlar yaratıldı. Taş yüzyıllardır tabiatın merkezinde insanların hayatına değer kattı. Yüzyıllar boyunca tabiatın tam merkezinde olacak. Ve biz ondan ilham almaya devam edeceğiz.

Referanslarımız

İstanbul Havalimanı

İstanbul Havalimanı

Açılışı 29 Ekim 2018'de yapılan İstanbul Havalimanı'nın Dış Hatlar VIP Lounge bölümünde kullanılan tüm Fibercement aksesuarlar ve Stonewrap Kültür Taşları uygulamaları firmamız SK Mühendislik tarafından yapılmıştır.
Doğuş GYO - Edirne Villa Projesi

Doğuş GYO

Doğuş Gayrimenkul Edirne Villa Projesi kapsamında, Tuğla Duvar, Kaba Sıva, Mantolama, Cephe Süsleme Elemanları ve Stonewrap Tuğla Kaplama Uygulamaları firmamız SK Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.
sinpaş_gyo_stonewrap_skmühendislik

Sinpaş GYO

Türkiye konut sektörünün öncü firmalarından Sinpaş GYO'nun İstanbul ve Ankara projelerinde tercih ettiği Stonewrap Kültür Taşları uygulamaları, firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.
ref2

Sinpaş Ege Yakası – İst.

SİNPAŞ A.Ş. nin İstanbul’daki en prestijli projelerinden biri olan Halkalı Ege Yakası Projesinde Stonewrap Troy, Kayrak, Sierra Kültür Taşları firmamız tarafından uygulanmaktadır.
Bayegan Holding

Bayegan Holding

Bayegan Holding'e ait, Şile Yeniköy'de bulunan konut projesinde Stonewrap Granulbrick Tuğla kaplamaları ve özel renk pencere söve aksesuarları kullanılmış ve uygulaması firmamız tarafından tamamlanmıştır.
acıbadem proje

Acıbadem Proje Grubu

Maslak'ta bulunan Acıbadem Hastanesi ve Acıbadem Proje Grubu Yönetim Binası dış cephelerinde Stonewrap Kayrak Kültür Taşları firmamız tarafından uygulanmıştır.
ref3

Kayaşehir AVM

İkitelli - Kayaşehir AVM içerisinde bulunan 290 adet mağaza cephelerinde Stonewrap Kültür Taşları ve Tuğla Gruplarının yanısıra tüm aksesuarları da proje kapsamında firmamız tarafından uygulanmıştır.
kemer_country_stonewrap_taş_kaplama

Kemer Country Evleri

Kemer Country Evleri birçok konut iç ve dış cephelerinde Röben Klinker Tuğla ve Stonewrap Kültür Taşları firmamız tarafından uygulanmaktadır.
grill_polonez_restaurant

Grill Polonez Restaurant

Yapımı Nida İnşaat grubu tarafından gerçekleştirilen ve yeni şubesi Vadistanbul AVM'de açılan Grill Polonez Restaurant'ın tuğla kaplama uygulamaları firmamız tarafından yapılmıştır.
mado - stonewrap - sk mühendislik

Mado Cafe

Türkiye genelinde birçok şubesi bulunan Moda Cafe'lerde Stonewrap Roman Kültür Tuğlaları tercih edilmekte ve firmamız tarafından uygulamaları yapılmaktadır.
rumeli_çikolatacısı_stonewrap_tuğla_sk_mühendislik

Rumeli Çikolatacısı

Rumeli Çikolatacısı tüm şubelerinde Stonewrap Kültür Tuğlaları tercih etmekte ve tedariği firmamız tarafından sağlanmaktadır.
ref4

Mavi Yıldız Sitesi – Kilyos

Sarıyer Demirciköy'de 26 adet konuttan oluşan ve yapımı tamamlanan Mavi Yıldız Sitesi dış cephelerinde Stonewrap Sierra ve Tudor ürünleri firmamız tarafından uygulanmıştır.
gaggenau-mutfak

Gaggenau Mutfak

Türkiye önde gelen mutfak üreticilerinden biri olan Gaggenau Mutfak Showroom'larında Stonewrap Barok Amber Kültür Tuğlaları tercih edilmektedir.
SpxMega

Sport Point Extreme ( SPX )

Türkiye'de spor perakendesinde, adrenalin ve doğa sporları kategorisine liderlik yapan Sport Point Extreme ( SPX ) mağazalarının dekorasyonunda kullanılan Stonewrap Kültür Taşlarının temini ve uygulaması firmamız tarafından yapılmaktadır.
BeevesBurger_stonewrap_kaplama_tuğla

Beeves Burger

Türkiye'nin Lezzet Durağı Beeves Burger Restoranlarında tercih edilen Stonewrap Kültür Tuğlaları firmamız tarafından temin edilmektedir.
bolçi_çikolata_stonewrap_tuğla_sk_mühendislik

Bolçi Çikolata

Bolçi Çikolata yeni şube konseptlerinde Stonewrap Kültür Tuğlaları tercih edilmekte ve firmamız tarafından temin edilmektedir.
ddf - hasköy

Dream Design Factory (dDf)

Dream Design Factory, Hasköy Kumbarahane Caddesindeki tüm uygulamalarında Stonewrap Kültür Tuğla ve Taşlarını tercih etmekte ve uygulamaları firmamız tarafından yapılmaktadır.
et-x steakhouse

ET - X Steakhouse

Mecidiyeköy'ün en seçkin et restoranlarından biri olan ET-X Steakhouse, mekan konseptinde Stonewrap Kültür Tuğlalarını tercih etmekte ve uygulamaları firmamız tarafından yapılmaktadır.
sariyer market

Sarıyer Market

Sarıyer ilçesinde birçok şubesi bulunan Sarıyer Marketler Zinciri yeni dış cephe konsepti olarak Paneldeko marka Tuğla görünümlü panellerimizi tercih etmektedir.
isos-döner-stonewrap-SKmuhendislik

İsos Döner

İstanbul başta olmak üzere Türkiye'de birçok şubesi bulunan İsos Döner Restaurantlarının Stonewrap Tuğla Kaplama uygulamaları firmamız tarafından üstlenilmektedir.
olive-farm-kurucesme

Olive Farm

1995 Yılında Datça'da kurulan ve Türkiye çapında şubeleri bulunan Olive Farm, şube dekorasyonlarında Stonewrap Kültür Taşlarını tercih etmekte ve uygulamaları firmamız tarafından yapılmaktadır.
Taş Kaplamaya Mı İhtiyacınız Var?

Hemen bizimle iletişime geçerek size uygun tüm taş kaplamalarımızla ilgili destek alabilirsiniz.

Seçkin mimari projeler üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak ”insanların içinde kendilerini mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir mühendislik firmasıdır.

Sektördeki 25 yıllık tecrübesinin son 15 yılını Stonewrap markası ile güçlendirdi.

placeholder
SK Mühendislik
Stonewrap Premium Bayi
Sohbet Başlat...
WhatsApp
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by